Jak se stát členem Asociace?

Nejen Sociální pedagog se může přidat!

Asociace sociálních pedagogů je nově vznikající seskupení lidí, kteří mají stejnou vizi a usilují o cíle, které by mohly změnit postavení sociálního pedagoga a s tím i celé školství. Být členem asociace může znamenat skvělou příležitost, jak se ve své profesi posunout dál, poznat nové kolegy, nebo třeba čerpat inspiraci. Jste osoba zabývající se sociálně pedagogickou činností? Pracujete v oblasti sociální pedagogiky, nebo ji studujete? Nebo jste tak činili v minulosti? Pokud jste alespoň jednou odpověděli „ano,“ je naše Asociace tím pravým místem právě pro Vás! Asociace sociálních pedagogů stále aktivně přijímá nové členy do svých řad!

Stát se členem Asociace sociálních pedagogů má mnoho nesporných výhod. Navíc je jednoduché stát se její součástí! Celý postup lze shrnout do tří základních bodů:

Vyplnění přihlášky

Přihlášku naleznete na našem webu. Přihlášku vyplňte a podepište. Podepsanou přihláškou souhlasíte se zněním Stanov naší Asociace. Veškeré tyto dokumenty naleznete v sekci „Ke stažení„.

Zaslání přihlášky na náš e-mail

Vyplněnou, podepsanou a naskenovanou přihlášku zašlete na e-mail asociacesocped@gmail.com popřípadě na asocp@asocp.cz. Tady ale práce nekončí. Abychom se o Vás měli možnost dozvědět alespoň základní informace, potřebujeme, abyste k příloze napsali do e-mailu pár vět o Vás. Je vhodné napsat, jak konkrétně se Vás sociální pedagogika dotýká a proč si myslíte, že by pro Vás byla Asociace užitečná, případně co do ní můžete přinést Vy. Po sepsání těchto informací e-mail odesíláte.

Čekání na schválení

Členové naší Výkonné rady si v tuto chvíli pročítají Váš e-mail a hodnotí, zdali jste vhodným kandidátem pro členství. Není se však čeho bát! Sociálního pedagoga poznáme na první dobrou a pokud splňujete podmínky, šance na přijetí je vysoká, ne-li téměř jistá.

Na stránce Staň se členem se v jednoduchosti dozvíte veškeré informace, které potřebujete vědět k tomu, aby jste se stali členy Asociace sociálních pedagogů.

Podobné příspěvky